top of page

RUGIT

odolná a bezpečná řešení IT

RUGIT s.r.o.

Jsme technologická firma zaměřená na komplexní služby v oblasti informačních a komunikačních systémů. Již od roku 2006 dodáváme našim zákazníkům veškeré počítačové vybavení, zajišťujeme implementace nových systémů a staráme se o bezproblémový provoz informačních technologií formou outsourcingu.

Motto společnosti

„ …odolná a bezpečná řešení IT“

 

přesně vyjadřuje náplň a zaměření na trhu. Motto je ostatně i skryté v názvu společnosti jako akronym tří slov RUGged Information Technology, tedy RUGIT.

Naším cílem je prodávat a poskytovat technologickou a systémovou podporu v oblasti standardních i ultraodolných a průmyslových informačních technologií. Hlavním cílem společnosti je však spokojený zákazník, tedy uživatel, který dostane kvalitní, plně funkční a spolehlivý produkt nebo službu, která beze zbytku naplní jeho očekávání. Tomuto cíli podřizujeme veškeré aktivity. Jsme připraveni pomoci zákazníkovi i v samém počátku při přípravě projektů. Konzultacemi, podrobnou analýzou skutečných potřeb, znalostí produktů a aplikací, dostávají vize zákazníka konkrétní tvary. Tyto precizně připravené projekty jsou základem spolehlivého, výkonného a bezpečného řešení.

NAŠE MISE

Podporovat růst našich zákazníků inovativními technologiemi

a profesionálními službami.

bottom of page