CZE ENG

ultraodolné IT

Informační technologie použité v extrémních podmínkách. Realizujeme projekty zástaveb IT do různých dopravních prostředků, ale i jako samostatné výnosné systémy - field IT. Tyto systémy musí oproti standardní technologii splňovat mnoho kritérií daných nepřízní prostředí, ve kterých musí pracovat. Jedná se především o nízké a vysoké teploty, vlhkost, vodu, prach, pády, rázy, vibrace, elektromagnetické vyzařování, nadmořská výška a další. Produkty procházejí řadou certifikací dle nejpřísnějších military norem MIL STD810F. Jsou schopné nepřetržitě pracovat při teplotách +60°C, ale i -40°C, vysoké vzdušné vlhkosti, dešti, prachu, vibracích a rázech např. v bojových vozidlech. Realizujeme zástavby a implementace systémů včetně zajištění datové konektivity vzduch/metalika/optika i různorodé napájecí konektivity 12/24/48V. Systémy jsou dodávány včetně propojovací kabeláže, napájecích adaptérů/měničů a datových-media konvertorů.


RUGIT je vyhradním distributorem displejů VARTECH pro Českou a Slovenskou republiku, resellerem mobilních DVR zařízení STREAMING VIDEO pro Českou a Slovenskou republiku a dále je autorizovaným partnerem společnosti KONTRON-DOLCH, včetně autorizovaného servisního střediska. Je také resellerem produktů ADVANTECH, AXIOMTEK, IEI, AAEON, OPTOKON.

RugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace