CZE ENG

standard IT

Kompletní řešení informačních a komunikačních technologií pro malé firmy i velké společnosti. Dodáváme jednotlivé komponenty, periferie, zařízení, ale i rozsáhlé informační systémy na klíč. Připravíme Vám nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Řešení je navrženo vždy s ohledem na dostatečný výkon, konektivitu, bezpečnost, budoucí růst Vaší společnosti, ale i z hlediska rozumně vážených investic. Realizujeme dodávky nových systémů, ale i implementace do stávajících systémů při zachování vzájemné kompatibility a konektivity se stávající infrastrukturou. Naší prvořadou snahou jsou dodávky odolných a stabilních systémů s vysokou mírou zabezpečení. V rámci dodávek IT zajišťujeme i školení uživatelů, tak, aby byli schopni plnohodnotně využívat dodanou technologii. Pro zákazníky, kteří nemají svého správce sítě, zajišťujeme i externí outsourcing IT. Naši vyškolení pracovníci zajistí kompletní správu informačního systému.


RUGIT je dealerem produktů renomovaných výrobců – HP, ACER, IBM, LENOVO, TOSHIBA, INTEL, CANON, EPSON, SONY, CISCO, MICROSOFT, SYMANTEC a dalších.

RugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace