CZE ENG

Realizované projekty

Záznamové a lokalizační zařízení sanitního vozu

Záznamové a lokalizační zařízení sanitního vozuZáznamové a lokalizační zařízení sanitního vozuZáznamové a lokalizační zařízení sanitního vozuZáznamové a lokalizační zařízení sanitního vozu

Záznamová technologie, která je umístěna ve vozidle záchranné služby, umožňuje záznam obrazu a zvuku ze tří kamer spolu se záznamem GPS pozice, času, rychlosti a několika signálových/ovládacích senzorů (vstupů 8x a výstupů 4x). Dále systém umožňuje vzdálený dohled vozidla z operačního střediska prostřednictvím CDMA modemu, který zajistí přenos obrazu, zvuku a veškerých zaznamenávaných dat (on-line vzdálené monitorování aktuální situace). Systém mobilního digitálního videorekordéru (MDVR) je vybaven sofistikovanými softwarovými aplikacemi, jejichž prostřednictvím lze záznamy dále zpracovávat, archivovat a to i např. prostřednictvím Wifi LAN. MDVR může být vybaveno externím čidlem okamžitého přetížení, které v případě nehody vyšle alarm do operačního střediska. Dalším příslušenstvím může být ovládací panel umístěný v kabině vozu, kterým lze MDVR ovládat. Záznamové zařízení je připraveno pracovat i ve ztížených klimatických a mechanických podmínkách. Standardně je systém řešen jako bezobslužný, spouští a vypíná se klíčkem zapalování.

Produktový list ke stažení

Velitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČR

Velitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČRVelitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČRVelitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČRVelitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČR

Velitelsko-štábní mobilní pracoviště Policie ČR je určené pro velení, řízení a dohled akcí krizového managementu. Je vybavené sofistikovaným informačním a komunikačním systémem, který umožňuje monitorování a vyhodnocování situace v reálném čase. Vybavení pracoviště umožňuje vést hlasovou a datovou komunikaci s ostatními prostředky Policie ČR prostřednictvím sítě PEGAS, přijímat, zobrazovat a zaznamenávat videosignál z palubního vysílače vrtulníku a dalších vnějších zdrojů, přijímat a odesílat informace prostřednictvím internetové sítě. Velitelsko-štábní mobilní pracoviště je koncipované jako speciální nástavba na podvozku vozidla Mercedes Benz Sprinter 516C, řešená jako konferenční pracovní prostor pro šest osob. Základem vybavení jsou výkonné pracovní stanice, mobilní digitální videorekordér a UMTS/HSUPA router, zapojené v síti LAN, LCD monitory a televizor pro replikaci displejů pracovních stanic a zobrazení videosignálů z mobilního digitálního videorekordéru, diverzitní přijímač pro příjem videosignálu z palubního vysílače a systém napájení.

Produktový list ke stažení

Informační kiosek

Informační kiosekInformační kiosekInformační kiosek

Jedná se o venkovní designový informační kiosek osazený dvěma velkoplošnými 47“ LCD panely Vartech. Kiosek je standardně vybaven komponenty, které jsou schopné pracovat i ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách v non-stop provozu. Provedení kiosku je navrženo i s ohledem na mechanické poškození – odolnost proti vandalismu. Displeje jsou vybaveny ochranným 6 mm tvrzeným sklem a technologií VBOND, která zajistí dobrou čitelnost displeje i na ostrém slunečním světle v letních měsících. Uvnitř kiosku je instalován počítač, který zajišťuje zobrazení na obou displejích ve Full HD rozlišení. Počítač je vybaven systémem vzdálené správy a umožňuje tak aktuální změny obrazu bez nutnosti instalace na místě. Kiosek může být dále opatřen displeji s optickým dotekovým systémem, webovou kamerou s mikrofonem pro multimediální komunikaci a kamerovým systémem se vzdáleným dohledem.

Produktový list ke stažení

Mobilní kontaktní a koordinační centrum – MKKC

VW_CV_server_1_nVW_CV_server_2_n

Vozidlové pracoviště MKKC je primárně určené pro krizový management Policie ČR. Jedná se o komplexní a sofistikované řešení, které odpovídá nejnáročnějším kritériím odolnosti, stability a funkčnosti celého systému. Hlavními kritérii limitovaných technických možností zástavby počítače ve vozidle byla klimatická odolnost (tj. teplota, vlhkost, prašnost) a mechanická odolnost (tj. rázy a vibrace). Pracoviště musí být spolehlivé a provozuschopné v náročných podmínkách a nonstop provozu v terénu. Hlavní důraz je kladen také na design, respektive na bezproblémovou instalaci v interiéru vozidla a dále na ergonomii při používání jednotlivých zařízení. Pracoviště, mimo své základní funkce, kterou je plnohodnotná náhrada stacionární kanceláře, zajišťuje také bezdrátovou informační a komunikační podporu přímo z místa zásahu prostřednictvím dvou terminálů Matra.

Produktový list ke stažení

Referenční vozidlové pracoviště dopravní policie – VW-V100

VW_V100_1_nVW_V100_2_n

Referenční vozidlové pracoviště VW-V100 vycházelo z požadavků a potřeb Policie ČR. Analýzou těchto požadavků, konzultací a dále zkušeností z již realizovaných obdobných projektů, vzniklo řešení, které odpovídá nejnáročnějším kritériím odolnosti, stability a funkčnosti. Hlavními kritérii limitovaných technických možností zástavby počítače ve vozidle byla klimatická odolnost (tj. teplota, vlhkost, prašnost) a mechanická odolnost (tj. rázy, vibrace a pády). Pracoviště musí být spolehlivé a provozuschopné v náročných podmínkách a nonstop provozu v terénu. Hlavní důraz byl kladen také na design, respektive na bezproblémovou instalaci v interiéru vozidla (homologaci), výnosnost a dále na ergonomii při používání jednotlivých zařízení. Pracoviště, mimo své základní funkce, kterou je mobilní kancelář, zajišťuje také bezdrátovou informační a komunikační podporu přímo z místa zásahu prostřednictvím terminálu Matra.

Produktový list ke stažení

Velitelsko-štábní vozidlo 4 generace – VŠV4p – T815

VSV4p_T815_1_nVSV4p_T815_2_n

Velitelsko-štábní vozidlo VŠV-4p je určeno pro dohled a řízení komunikačních a informačních systémů na mobilních místech velení brigádního a praporního uskupení. Naše společnost realizovala dodávku a podílela se na zástavbě informačních technologií do kontejneru, který je umístěn na podvozku nákladního automobilu Tatra 815 ARMAX. Jedná se o čtyři pracoviště informační podpory a grafický server, který zajišťuje zobrazení aktuálního stavu dohlížených místních i vzdálených prostředků IT a komunikačních podsystémů na dvou odolných velkoplošných displejích VARTECH 47“. Obrazový systém pracuje s plochou o celkovém rozlišení 3840x1080 pixelů. Dále je systém vybaven velkoformátovou tiskárnou, datovým projektorem, odolnými IP telefony a dalším LCD displejem. Jedná se o unikátní řešení, které odpovídá nejnáročnějším kritériím odolnosti, grafického výkonu a stability systému. Systém lze využít i mimo vojenské prostředí jako mobilní monitorovací a dohledové pracoviště komunikačních a informačních systémů.

Produktový list ke stažení

Mobilní operační středisko - MOS-PW130

MOS_PW130_1_nMOS_PW130_2_n

Mobilní operační středisko je multifunkční přenosná polní kancelář s možností přenosu dat a hlasu různými komunikačními prostředky. (tj. např. VHF či WiFi rádiovými stanicemi, Matra nebo Tetra terminály, GSM/GPRS/EDGE modemy, satelitními terminály atp.) Jedná se především o mobilní pracoviště krizového managementu. Stavebnicový systém, je možné konfigurovat na základě konkrétních požadavků uživatelů. Základní konfigurace obsahuje odolný notebook s dokovací stanicí, tiskárnu, GPS modul, digitální wifi fotoaparát/kameru, 3ks GSM/GPRS/EDGE modemů, ruční terminál Matra, Wifi radiostanici PR20, komunikační router MaTrack, záložní baterie Li-Ion, polohovací svítilnu LED a napájecí adaptér DC/DC (12-32V).

Produktový list ke stažení

RugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace