CZE ENG

průmyslové IT

Informační technologie použité v náročných podmínkách průmyslových provozů. Dodáváme jednotlivé komponenty, periferie i celá zařízení určená pro komunikaci a řízení strojů, systémů i celých výrobních provozů. Automatizace výrobních procesů využívá řadu řídících, měřících a dohledových systémů. Naše společnost dodává kompletní portfolio HMI produktů (LCD displejů, panel PC), embedded boards (ITX, ATX, CompactPCI, PC/104), computer on modules (COM Express, ETX, X-board, DIMM-PC), embedded box PC-servers, rackmount PC-servers, I/O modulů, komponentů pro bezdrátovou, metalickou i optickou komunikaci. Jedná se především o produkty, u kterých lze garantovat mimořádnou spolehlivost v náročných podmínkách.


RUGIT je vyhradním distributorem displejů VARTECH pro Českou a Slovenskou republiku, resellerem mobilních DVR zařízení STREAMING VIDEO pro Českou a Slovenskou republiku a dále je autorizovaným partnerem společnosti KONTRON, včetně autorizovaného servisního střediska. Dále je resellerem produktů renomovaných výrobců - ADVANTECH, AAEON, AXIOMTEK, IEI, CI DESIGN a MOXA.

RugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace