CZE ENG

O nás

Společnost RUGIT (Rugged Information Technology) vznikla s cílem prodávat a poskytovat technologickou a systémovou podporu v oblasti ultraodolných, průmyslových i standardních informačních technologií. RUGIT chce být především dodavatelem komplexních IT řešení integrujících projektový management, dodávky produktů, jejich implementace do stávající infrastruktury a bezpečnostní strategii.


Motto společnosti „... odolné a bezpečné řešení IT“ přesně vyjadřuje náplň a zaměření na trhu.


Za dobu svého působení RUGIT získal autorizované zastoupení renomovaného výrobce odolných počítačů DOLCH-KONTRON včetně servisního zastoupení. Stal se také výhradním distributorem průmyslových a ultraodolných displejů VARTECH pro Českou a Slovenskou republiku a dále resellerem mobilních DVR zařízení STREAMING VIDEO pro Českou a Slovenskou republiku. Je také resellerem průmyslových komponentů jednoho z největších výrobců industry IT na světě, firmy ADVANTECH. Dalšími partnery jsou společnosti AXIOMTEK, Ci Design, MOXA, AAEON, IEI a další.


RUGIT je ale také dodavatelem standardních výrobků výpočetní techniky například ACER, HP, IBM/LENOVO, INTEL, MICROSOFT, SYMANTEC a dalších.


Společnost nechce být pouze dodavatelem krabicových produktů, jejím cílem je uspokojit zákazníka i v oblasti servisní a systémové podpory.


Hlavním cílem společnosti je však spokojený zákazník, tedy uživatel, který dostane kvalitní, plně funkční a spolehlivý produkt. Tomuto cíli RUGIT podřizuje a nadále bude podřizovat svoji veškerou činnost.


Firma je připravena pomoci zákazníkovi i v samém počátku při přípravě projektů. Konzultacemi se zákazníkem i koncovým uživatelem, podrobnou analýzou skutečných potřeb, přesným definováním požadavků, testováním produktů a aplikací dostávají vize uživatele konkrétní tvary.


Tyto precizně připravené projekty jsou základem spolehlivého, výkonného a bezpečného řešení.


Dostupné dokumenty:

Profil společnosti


RugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace