CZE ENG

MDVR - Mobilní digitální videorekordéry

Produkty společnosti STREAMING VIDEO poskytují dokonalé řešení pro sledování vozidel. Záznamové zařízení je schopné ukládat obrazy současně z několika kamer, zvuk, rychlost vozidla, GPS pozici, včetně několika signálových/ovládacích senzorů (vstupů a výstupů).


Záznamové zařízení je připraveno pracovat ve ztížených klimatických a mechanických podmínkách. Je vybaveno vlastním systémem vyhřívání v případě nízkých teplot, tj. až -20°C a pasivního chlazení tj. provozní teploty až +60°C. Interní vyjímatelný pevný disk je vybaven absorberem vibrací a rázů.


mdvr1.jpgmdvr2.jpg

Programové vybavení mobilního videorekordéru tj. Analysis Software umožňuje vyhledání příslušného videozáznamu dle data a času a jeho snadné zpracování pro další využití. Součástí obrazového-zvukového záznamu jsou veškeré dílčí informace o GPS poloze, času, rychlosti vozidla, včetně stavu senzorických vstupů/výstupů. SW umožňuje export do *.avi souboru, který lze následně bez problémů přehrávat na různých video zařízeních.


mdvr3.jpg

Dalším důležitým SW je Center Management Software, který umožňuje vzdálené zobrazení vozidel, management záznamu z několika vstupů/vozidel, lokální nahrávání, GPS sledování. Tento SW je určen pro Operační střediska či Dohledová centra, kde umožní vzdálené sledování obrazu a zvuku z kamer, polohy vozidel zobrazených na mapě, rychlosti vozidel, a stavy senzorických vstupů. Přenos těchto dat z vozidel je zajištěn vestavěným GSM modemem (3G/EDGE/GPRS/CDMA)


mdvr4.jpg


Mobilní-vozidlová bezobslužná záznamová technologie

mdvr5.jpg


Dostupné dokumenty:

Produktový list ke staženíRugIT s.r.o. U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10

© RugIT 2020

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace